Czy wiesz, że w aplikacji MyPetStory wybierzesz zwierzaka, któremu możesz podarować 1,5% podatku?
To proste i nic nie kosztuje. Otwórz aplikację MyPetStory. Na zdjęciu pupila znajdziesz nr KRS. Podaj go w zeznaniu podatkowym wraz z nazwą fundacji i imieniem pupila.

 

Wybierz zwierzaka w aplikacji MyPetStory i pomóż mu już dziś!

 

 

Kochani! Każdego roku rozliczamy się z dochodów. Jest to czas, w którym możecie wspomóc organizację nie wydając dodatkowych pieniędzy. Wasze 1,5% ma ogromną moc, nawet jeśli nie zdajecie sobie z tego sprawy…:))) 

Pamiętajcie, DOBRO WRACA! ♥

Poznaj historie naszych zwierzaków! Przeczytaj więcej w aplikacji MyPetStory! 

Przedstawiamy Hamleta. Psa o wyjątkowo bujnej fryzurze i pięknym
uśmiechu, który przybłąkał się na jedną z posesji w Dolsku. Hamlet jest
czworonogiem, który lubi spędzać aktywnie czas. Długie spacery,
węszenie, zabawa na wybiegu – to jest coś! 🙂
Dogaduje się z suczkami, natomiast z psami zdarzająsię konflikty. Gdyby miał mieć psiego towarzysza – konieczne byłoby zapoznanie na terenie schroniska.
Hamlet

Gaj, Kliknij i wesprzyj Hamleta

Uroczy 15-letni kundelek, który raczej nie miał łatwego życia zanim trafił do schroniska. Był zaniedbany i nieufny. Dodatkowo nie widzi, więc gdy nie spodziewa się dotknięcia może się wystraszyć (nie reaguje agresywnie) Misio potrzebuje czasu by poczuć się w pełni pewnie przy nowej osobie i w nowym otoczeniu. Sam nie domaga się głaskania, ale chętnie przyjmuje wszelkie wyrazy sympatii takie jak np. podrapanie pod brodą. W boksie stara się zachowywać czystość. Spokojny piesek, który nie ma wygórowanych wymagań spacerowych. Powinien raczej być jedynym psiakiem w domu.

Misio

KTOZ, Kliknij i wesprzyj Misia

Polek dzielił los wielu niechcianych wiejskich maluszków. Biegał przy ruchliwej drodze, ocierał się o nogi napotykanych pod sklepem ludzi prosząc o coś do jedzenia. Cierpiał na powodujące straszne bóle brzucha biegunki. Przechodnie odwracali oczy, nie chcieli widzieć….gdy został znaleziony przez wolontariuszkę naszego schroniska połowa jego małego ciałka była całkowicie zabrudzona, a mały Polek zmarznięty, osłabiony, wygłodzony. Maluszek nabrał sił, zaokrąglił się, docenia ciepło kocyków i czułość. Jest przesympatyczny, milusiński, lgnie do ludzi i kociaków.
Polek

Gaj, Kliknij i wesprzyj Polka