Przedstawiciel Handlowy B2B

Aplikacja MyPetStory poszukuje dynamicznej i otwartej na nowoczesne rozwiązania osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego, który będzie odpowiedzialny za sprzedaż subskrypcji aplikacji MyPetStory. MyPetStory to innowacyjne rozwiązanie dedykowane dla branży zoologicznej oraz opiekunów zwierząt, które umożliwia prowadzenie spersonalizowanych kampanii promocyjnych w kanałach B2B i B2C.

Obowiązki:

  • Aktywne poszukiwanie potencjalnych klientów i partnerskich podmiotów związanych z branżą zoologiczną.
  • Prezentacja i promocja aplikacji MyPetStory przed klientami biznesowymi, sklepami zoologicznymi, weterynarzami i organizacjami związanymi z opieką nad zwierzętami.
  • Przeprowadzanie prezentacji i demonstracji aplikacji dla klientów oraz odpowiedź na ich pytania.
  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami i dbanie o ich satysfakcję.Raportowanie wyników sprzedażowych i aktywności do kierownictwa.

    Wymagamy:

  • Doświadczenie w sprzedaży, preferowana branża zoologiczna IT lub aplikacji mobilnych.
  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność przekonywania.
  • Entuzjazm i pasja do zwierząt oraz do związanych z nimi branż.
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole i budowania relacji z klientami.
  • Znajomość trendów i nowości w branży aplikacji mobilnych.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (mile widziane).

    Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w jednym z 2 systemów rozliczeń wynagrodzenie podstawowe + premia lub atrakcyjna prowizja od sprzedaży
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Narzędzia i szkolenia niezbędne do skutecznego wykonywania pracy.
  • Pracę w przyjaznym środowisku, które promuje kreatywność i współpracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.

Jeśli jesteś osobą pełną pasji, entuzjazmu i kreatywności, która chciałaby dołączyć do naszego zespołu i przyczynić się do sukcesu MyPetStory, prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: kariera@mypetstory.pl. W tytule wiadomości proszę wpisać „Przedstawiciel Handlowy – MyPetStory”. W odpowiedzi na zgłoszenie skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu ustalenia terminu rozmowy kwalifikacyjnej.

Z góry dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Liczymy na to, że razem zbudujemy sukces MyPetStory rozruszamy branżę i dostarczymy właścicielom zwierząt nowe i ekscytujące doświadczenia!

Junior Graphic Designer

Jesteś kreatywny? Komunikujesz się obrazem? Masz wiele twórczych pomysłów? Podchodzisz nieszablonowo do projektowania? Posiadasz wyczucie estetyczne? MyPetStory zatrudnia:

Co będzie Twoim zadaniem:

  • tworzenie grafik na strony internetowe, profile społecznościowe i do aplikacji

  • projektowanie layoutu aplikacji

  • projektowanie materiałów do wydruku

  • projektowanie znaków graficznych

  • tworzenie montaży fotograficznych i szparowanie fotografii, retusz,

Wymagamy:

  • znajomości Adobe InDesign, Photoshop, Illustrator

  • znajomość trendów w projektowaniu i kreatywność

  • komunikatywności, samodzielności, zaangażowania

  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • elastyczny czas pracy

  • stabilność zatrudnienia

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do efektów

  • przyjazną atmosferę pracy

Z góry dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Liczymy na to, że razem zbudujemy sukces MyPetStory i dostarczymy właścicielom zwierząt nowe i ekscytujące doświadczenia!