Już 1 czerwca 2024 r. startuje 1 Edycja Konkursu pt. „Pupilowe Szaleństwo”, organizowanego z okazji Dnia Dziecka, 100 tys. użytkowników w aplikacji MyPetStory  i 7 tys. Obserwujących na Instagramie mypetstoryapp

Konkurs jest skierowany do WSZYSTKICH, a zwłaszcza do osób, które mają swojego Pupila lub Ich marzeniem jest mieć w przyszłości jakiegoś Zwierzaka, a także do:

– Użytkowników aplikacji MyPetStory;

– Dzieci, które mają swojego Pupila lub marzą o jakimś Zwierzaku;

– Rodziców;

– osób dorosłych, ponieważ każdy ma w sobie Dziecko;

– Opiekunów i Miłośników Wszystkich Zwierząt;

– Fur Parents.

Sponsorami konkursu są: marka @Fiprex (@Vet-Agro); @Wiejska Zgroda; @Pan Mięsko; @Hempets i @Muduko.

Partnerem konkursu jest: @Fundacja Człowiek dla Zwierząt

W konkursie na FB MyPetStory do wygrania :

– 2 zestawy nagród ufundowane przez sponsorów konkursu;

– 3 wyróżnienia ufundowane przez @Vet-Agro.

W konkursie na IG ogłoszonym w poście na profilu @mypetstoryapp do wygrania są:

– 2 zestawy nagród ufundowane przez sponsorów konkursu;

– 3 wyróżnienia ufundowane przez @Vet-Agro.

Zasady udziału w konkursie są proste, ponieważ wystarczy:

• W konkursie na FB wystarczy wkleić pod  postem konkursowym, który zostanie opublikowany 1 czerwca 2024 r. na profilu FB MyPetStory kreatywną pracę/e przedstawiającą Twojego Pupila lub Zwierzaka, o którym marzysz. 

Może to być zdjęcie, portret, rysunek, fotografia figurki z klocków lub dowolna inna praca. 

Pamiętajcie, że ogranicza Nas tylko własna wyobraźnia.

• W konkursie nInstagramie wystarczy opublikować na swoim profilu post z praca konkursową i oznaczyć ją @mypetstoryapp oraz #pupiloweszalenstwo

Pamiętajcie, że na Instagramie Wasz profil powinien mieć ustawienia Publiczne. Inaczej możemy nie zobaczyć twojego zgłoszenia.

🙂 Będzie Nam również bardzo miło, jeśli:

* Polubisz/zaobserwujesz Nasze profile.

* Polubisz posty konkursowe oraz poinformujesz o nich innych

* Zainstalujesz darmową aplikacje na telefon MyPetStory i będziesz napełniał miseczkę dla Zwierzaków ze schroniska.

O wygranej w konkursie na FB  i IG zadecyduje Jury konkursu, które weźmie pod uwagę głównie kreatywność pracyoraz zdanie Naszych i Waszych Obserwatorów, czyli największą liczbą reakcji (komentarze, like, serduszka, itd.). 

Prace z największą liczbą głosów Jury wygrają fantastyczne nagrody.

Zapraszamy serdecznie wszystkich do udziału w konkursie, a także do reakcji pod pracami konkursowymi. Pomóżcie Nam wybrać najlepsze prace J

Konkurs trwa do 15 czerwca 2024r., do godziny 23:59.

Bardzo dziękujemy sponsorom akcji : @Fiprex (@Vet-Agro); @Wiejska Zgroda; @Pan Mięsko; @Hempets i @Muduko.

Więcej informacji o nagrodach, sponsorach, partnerze konkursu,  a także o „Fur Parents” znajdziecie w krótkim materiale: „Konkurs z okazji Dnia Dziecka pt. „Pupilowe Szaleństwo”” w naszej darmowej aplikacji My Pet Story.

Wyniki konkursu ogłosimy w aplikacji My Pet Story w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu.

Regulamin konkursu znajdziesz na naszej stronie internetowej WWW.mypetstory.pl w zakładce: „regulaminy”.

Sponsorzy:

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Vet-Agro Sp. z o.o. to polski producent leków weterynaryjnych oraz produktów pielęgnacyjnych dla zwierząt towarzyszących i gospodarskich. Od 35 lat firma koncentruje się na innowacyjnych rozwiązaniach i wysokiej jakości produktów, wykorzystując najnowocześniejsze technologie w swojej fabryce. W ofercie mają ponad 70 produktów leczniczych. 

Marka Fiprex to linia leków weterynaryjnych przeciwko pchłom i kleszczom dla psów i kotów. Występują w postaci kropli spot-on oraz w postaci sprayu. Zabezpieczają zwierzaka przed pchłami do 8 tygodni, a przed kleszczami do 4 tygodni. Dodatkowo, krople Fiprex DUO zwalczają także niedojrzałe postaci pcheł, czyli jaja, larwy i poczwarki. Produkty Fiprex można kupić w sklepach zoologicznych oraz w lecznicach weterynaryjnych.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania. 

Szczegółowe informacje o lekach: www.fiprex.pl.

Wiejska Zagroda to polska marka specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości karm dla psów i kotów. Ich produkty cechują się naturalnym składem oraz innowacyjnym podejściem do żywienia zwierząt domowych. Firma oferuje różnorodne linie produktów, w tym karmy monoproteinowe i karmy inspirowane darami natury, dostosowane do potrzeb zwierząt w różnych fazach życia. Dzięki zaawansowanej technologii produkcji i dbałości o jakość składników, Wiejska Zagroda zdobyła uznanie wśród właścicieli zwierząt na całym świecie.

Pan Mięsko to polska marka specjalizująca się w produkcji wysokomięsnych karm dla psów i kotów, opartych na hipoalergicznej recepturze. Karma jest produkowana w Polsce, a mięso używane do produkcji pochodzi z wysokiej jakości podrobów oraz tkanek mięśniowych. Receptura karmy zawiera wyłącznie najlepsze części mięsa, co pozwala uniknąć podawania pupilowi odpadów rzeźniczych. Dodatkowo, Pan Mięsko wzbogaca swoje produkty o zdrowe dodatki, bogate w składniki odżywcze, zapewniając kompleksową pielęgnację zdrowia i kondycji zwierząt. Dzięki starannie wyselekcjonowanym składnikom, karmy Pan Mięsko wspierają zdrowie stawów, kondycję sierści i skóry, oraz wzmacniają układ odpornościowy czworonogów.

HEMPETS™ to marka powstała z inspiracji historią czworonożnego przyjaciela, Farta, który wrócił do zdrowia dzięki kuracji olejem konopnym z CBD. Ich zaangażowanie w badania nad olejem konopnym i kannabinoidami oraz współpraca z ekspertami weterynarii zaowocowały stworzeniem innowacyjnych produktów, które są wyrazem troski o zdrowie zwierząt. Marka oferuje produkty oparte na naturalnych składnikach, wolnych od dodatków szkodliwych dla zwierząt, oraz poddane testom w zewnętrznych akredytowanych laboratoriach.

Muduko to zespół ludzi pełnych pasji, którzy wydają gry planszowe i karciane oraz produkty edukacyjne dla dzieci. Ich misją jest zapewnienie niezapomnianych emocji i radości podczas rozgrywki, aby czas spędzony z rodziną lub przyjaciółmi był pełen radości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu sięgającemu lat 40. XX wieku, Muduko gwarantuje wysoką jakość, dbałość o środowisko i bezpieczeństwo swoich produktów.

Zwierzęta są naszymi aniołami stróżującymi, przynoszącymi niezliczone chwile radości i uśmiechu. Ich lojalność, miłość i zdolność do rozumienia naszych emocji czynią każdy dzień wyjątkowym. To także lekarze dusz i nauczyciele życiowych lekcji, łagodzący ból samotności, przynoszący ulgę w smutku i otwierający  nasze serca na nieograniczoną miłość. 

W konkursie doceniamy rolę, jaką zwierzęta odgrywają w naszym życiu, hołdując miłości, lojalności i radości, jakie nam przynoszą. 

Dziękujemy wszystkim, którzy dzielą się swoimi historiami, tworząc magiczne więzi między ludźmi, a zwierzętami.Fur Parents

Coraz więcej młodych ludzi, zwłaszcza milenialsi i pokolenie Z, wykazuje tendencję do preferowania posiadania zwierząt domowych zamiast dzieci. Termin „fur babies”, czyli „dzieci futrzane”, stał się popularny, zwłaszcza w krajach anglosaskich, opisując psy, koty i inne zwierzęta, które są traktowane przez swoich opiekunów z taką samą troską i miłością, co dziecko. Badania pokazują, że 58% milenialsów deklaruje chęć posiadania „fur baby” zamiast potomstwa, ze względu na mniejsze koszty utrzymania, mniejszą potrzebę uwagi oraz bezwarunkową miłość, jaką oferują zwierzęta.

Trend „rodzicielstwa międzygatunkowego” staje się coraz bardziej powszechny, gdzie zwierzęta są traktowane jak członkowie rodziny. W niektórych stanach USA funkcjonuje nawet ustawa, która traktuje zwierzęta jako członków rodziny.

Fur Parents, czyli rodzice zwierząt, to osoby, które traktują swoje zwierzęta jak członków rodziny. Dla nich psy, koty, króliki czy ptaki nie są tylko zwierzętami domowymi, ale najlepszymi przyjaciółmi i towarzyszami życia. Dla nich opieka nad zwierzęciem to więcej niż tylko karmienie i pielęgnacja. To budowanie głębokich więzi emocjonalnych, dzielenie się radościami i troskami oraz wspólne przeżywanie życiowych momentów. Rodzice zwierząt są gotowi poświęcić wiele czasu i wysiłku, aby zapewnić swoim pupiliom najlepsze warunki życia. Dbają o ich zdrowie, zapewniają regularne wizyty u weterynarza, stosują odpowiednią dietę i zapewniają odpowiednią ilość ruchu.

Jednak rola Fur Parents nie kończy się na zapewnieniu fizycznych potrzeb zwierzęcia. To także wsparcie emocjonalne i towarzyszenie w trudnych chwilach. Są gotowi wesprzeć swojego pupila w każdej sytuacji, zapewniając mu bezpieczeństwo i miłość.

Dla Fur Parents każdy dzień to okazja do wyrażenia wdzięczności za obecność ich ukochanego zwierzaka i do dzielenia się miłością, która nie zna granic. Dla nich zwierzęta są nieodłączną częścią rodziny, pełnoprawnymi członkami, którzy wnoszą do życia wiele radości i szczęścia.