Twoja hodowla w aplikacji MyPetStory

Daj się poznać tym,

którzy szukają

psów Twojej rasy

w aplikacji MyPetStory

Dlaczego warto?

Aplikacja MyPetStory powstała specjalnie dla opiekunów 20 milionów domowych pupili w tym niemal 8 milionów psów mieszkających w Polsce. Znajdują się w niej atrakcyjne kupony sprzedażowe generowane przez sklepy zoologiczne, salony groomerskie i lecznice weterynaryjne, obszerna baza wiedzy pozwalająca łatwo znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące pielęgnacji zwierzaka i wiele innych pomocnych narzędzi. System grywalizacji polegający na napełnianiu miski dla schronisk zachęca użytkowników do codziennych odwiedzin i śledzenia zawartości aplikacji w tym najnowszych kuponów!

Ty, jako Hodowca, również masz niepowtarzalną szansę na wykorzystanie funkcjonalności MyPetStory w celu dotarcia do osób zainteresowanych kupnem Twoich szczeniąt, a także do innych hodowców.

Co możesz zyskać?

 • W prosty sposób poinformujesz zainteresowane osoby o nowych miotach
 • Zaprezentujesz swoje szczenięta i przedstawisz ich walory
 • Zareklamujesz swoje reproduktory
 • Poinformujesz o kolejnych wydarzeniach (np. planowane mioty).

Jak zarejestrować hodowlę? To proste!

 1. Wejdź na panel.mypetstory.pl
 2. Kliknij w link „Załóż konto…”.
 3. Zarejestruj się podając swój adres mailowy oraz dowolne min. 8-znakowe hasło.
 4. Kliknij w zakładkę „Moje placówki”.
 5. Uzupełnij dane swojej hodowli (nazwa, NIP, dane adresowe, e-mail, telefon, nazwisko osoby kontaktowej).
 6. Dodaj logo swojej hodowli (lub zdjęcie swoich psów) – plik graficzny nie powinien przekraczać 1 MB, najkorzystniej wyglądają obrazy wpisane w kwadrat.
 7. Dodaj placówkę, czyli informacje o hodowli – podaj jej nazwę, w zakładce „Usługodawca” wybierz opcję „Hodowca”, określ grupę zwierząt, które hodujesz (gatunek, rasa), jeszcze raz podaj dane teleadresowe.
 8. W kolejnym oknie możesz zdefiniować godziny otwarcia Twojej hodowli – jeśli to zrobisz jej adres automatycznie pojawi się w zakładce „Sklepy” i zostanie objęty usługą geolokalizacji i drive-to-store – dzięki temu każdy użytkownik aplikacji z łatwością do Ciebie trafi. Jeśli sobie tego nie życzysz po prostu nie podawaj godzin otwarcia.
 9. Potwierdź rejestrację placówki.

Gratulacje! Twoja hodowla jest już w MyPetStory! Twórz kupony, kontaktuj się z pasjonatami psów i korzystaj z wszystkich funkcjonalności aplikacji!

Załóż konto hodowcy na